Niewesoły koniec przygody Brzozowskiego Rafała z Eurowizją. Pokazana przez Rafała piosenka zbyt kiepska na miejsce w finale zawodów Eurowizji!

Niewesoły koniec przygody Brzozowskiego Rafała z Eurowizją. Pokazana przez Rafała piosenka zbyt kiepska na miejsce w finale zawodów Eurowizji!

Nasza ojczyzna zazwyczaj nie imponowała widzów w okresie zawodach Eurowizji i należy być świadomym tego. Najczęściej Polski największym dorobkiem jest kwalifikacja do występu finałowego, gdzie wywalczaliśmy odległe pozycje. W poprzednim roku Eurowizję przełożono, ponieważ pojawiła się pandemia koronawirusa, która sparaliżowała nie wyłącznie Stary Kontynent, lecz też cały świat. Wysłannikiem Polski w trakcie turnieju Eurowizji został Brzozowski, który miał zemocjonować sympatyków dobrej muzyki utworem o tytule "The Ride". Z wyboru wysłannika naszego narodu bardzo dużo ekspertów nie było uradowanych, jednakże finalnie do zmiany nie doszło. Niestety musieliśmy kolejny raz pożegnać się z konkursem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego pragnęli. Rafał Brzozowski, który nas reprezentował na Eurowizji nie przekonał do siebie fanów muzyki w Europie i z tego powodu odpadł na etapie półfinału 65. konkursu europejskiej piosenki.

Bez cienia wątpliwości widzowie z naszego kraju są już niesamowicie zamroczeni tego rodzaju wynikiem. Dobrze podkreślić, iż "The Ride" a więc piosenka zaprezentowana przez Rafała Brzozowskiego była najzwyczajniej słaba. Nie było niczego pasjonującego w tym utworze co może wprawić w ekscytację widzów europejskich. Jest to kolejna odsłona turnieju europejskiej piosenki, podczas którego przedstawiciel naszego narodu nie umie dostać się do finałowej fazy. Bez problemu możemy zrozumieć to, że od wielu lat wybór reprezentantów naszego kraju na konkurs europejskiej piosenki nie wychodzi Polakom najlepiej. Bardzo dobrze w takim wypadku pokładać wiarę w tym, iż w przyszłych latach nasze Państwo da radę zakwalifikować się do finału o zwycięstwo w zawodach Eurowizji. Bardzo istotne w przypadku takiej sytuacji jest to, żeby wyselekcjonować charyzmatycznego piosenkarza, który da radę zemocjonować europejską publikę. W przeciwnym razie ponownie nie zdołamy do batalii finałowej w turnieju europejskiej piosenki.