Rywalizacja o tytuł Top Model rozpoczęta!

Rywalizacja o tytuł Top Model rozpoczęta!

Program TVN-u o nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów ramówki przygotowanej na jesień w stacji, w którym uczestnicy konkurują o tytuł Next Top Model. Znane jury ale też przede wszystkim Joanna Krupa jako prowadząca to gotowy przepis na sukces, czego dowodem mogą być dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zgromadzonych przed telewizorami. Dodatkowo zawita kilka znanych figur w przestrzeni modowej, czyli znane modelki, redaktorki pism, bądź też fotografowie światowej sławy.

W tym sezonie konkurować ze sobą będzie 14 uczestników, wśród których znalazły się także osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w kolorze złota przyznawany jest przez jury tej osobie, która posiada rzeczywiste predyspozycje do stania się modelem, w skutek czego owy uczestnik automatycznie dostaje się do domu Top Model. Za to bilet w kolorze srebra okazuje się być osób głosujących online, których zadaniem było zagłosowanie na swojego faworyta, który nie musi startować w castingach i automatycznie przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Co czeka widzów w tym sezonie Top Model?

Każda edycja oferuje możliwość rozwinięcia się i pojawienia się w świecie modelingu, w związku z tym w każdej edycji na zgłoszenie decyduje się wiele kandydatów. Co tydzień uczestnicy wykonują różnego rodzaju zadania, które będą sprawdzianem tego, czy są oni gotowi na wyzwania w w pełnym wyzwań świecie mody. Jury ocenia ich pracę i decyduje o tym, który z zawodników będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja powrotu do programu tuż po wyeliminowaniu, dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, zapewniając wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Główną nagrodą jest kontrakt z agencją modeli a do tego sesja okładkowa dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W tym sezonie będziemy mogli oglądać zmagania przyszłych modeli i dowiedzieć się, kto będzie dziewiątą osobą z tytułem Top Model w Polsce. O to miano zmaga się wiele interesujących osób, w związku z tym z pewnością warto będzie oglądać na bieżąco emitowane odcinki.