Selekcjoner Sousa przedstawił na początku tygodnia listę zawodników zespołu Polski na europejskie mistrzostwa! Paru piłkarzy odtrąconych z reprezentacji naszego kraju!

Selekcjoner Sousa przedstawił na początku tygodnia listę zawodników zespołu Polski na europejskie mistrzostwa! Paru piłkarzy odtrąconych z reprezentacji naszego kraju!

Sporo młodych graczy, których życiowym celem jest gra profesjonalna w piłką nożną marzy o przedstawieniu się w turnieju. Bez wątpienia futbol to w tej chwili najchętniej oglądana dyscyplina sportu na świecie. Chłopcy od młodych lat rywalizują o to, żeby w kolejnych latach rozgrywać mecze na najsławniejszych boiskach światowego futbolu. Warto jednakże pamiętać także, że droga do zostania profesjonalnym piłkarzem jest trudna i żąda wielu poświęceń. Młodzi chłopcy, którym powiodło się między innymi dlatego pobudzają naprawdę często zazdrość i tym samym uznanie w gronie swoich znajomych. Dwadzieścia cztery ekipy udział wezmą w mistrzostwach Starego Kontynentu, które się rozpoczną w czerwcu. Dowodzi bez żadnych wątpliwości to, iż na fanów piłki nożnej czekają niezwykłe doznania. Turniej czempionatu europejskiego grany będzie przez równy miesiąc, a więc z całą pewnością zostaniemy odbiorcami bardzo dużej liczby bramek a także meczów piłki nożnej. Szkoleniowiec Sousa Paulo przedstawił kadrę na mecze mistrzostw Starego Kontynentu, i dlatego też w obecnym artykule natomiast naszym zamiarem będzie zwrócić uwagę na polskiej reprezentacji.

Od wielu lat prezentowanie listy graczy na dużej rangi zmagania jak na przykład mundial a także Euro obudzić potrafi spore doznanie w naszym narodzie. Zwykle przytrafiały się w takim momencie niespodzianki, które nie wszystkim podobały się. W przypadku tych powołań było identycznie. Z całą pewnością gigantycznym zdziwieniem, w chwili gdy selekcjoner Sousa podał do opinii publicznej piłkarzy listę był brak w drużynie narodowej Grosickiego, który przez wiele lat stanowił potęgę naszej kadry piłkarskiej. Od dłuższego czasu reprezentant West Bromwich Albion nie gra trwale i to jest podstawowym powodem tego, iż selekcjoner Sousa Paulo nie miał ochoty powołać Grosika do składu narodowej drużyny na czempionat europejski. powołaliśmy naprawdę narodową drużynę Na papierze, która może się pojedynkować o bardzo dobry rezultat na europejskich mistrzostwach. W takim przypadku pozostaje nam czekać na inauguracyjny mecz czempionatu europejskiego, gdzie zespół Polski będzie się mierzyć z drużyną Słowacją.