Zwycięstwo Francji z Chorwacją.

W pojedynku Francuzów z Chorwacją mieliśmy szansę obejrzeć dużo bramek. Ostateczny rezultat rozgrywki wynosił 4:2 na korzyść Trójkolorowych. W rezultacie drużyna z Bałkanów nie była w stanie odegrać się za finał mundialu w Rosji. Mistrzowie świata byli w tym spotkaniu trochę lepsi od wicemistrzów świata.

Spora ilość znawców traktowało to spotkanie jako odwet za finałowy pojedynek mistrzostw świata w Moskwie. Pierwsze minuty meczu tylko to potwierdzały. Gracze Chorwacji grali zdecydowanie pewniej. Konstruowali mnóstwo akcji podbramkowych. Pierwszą bramkę dla zawodników z Bałkanów strzelił Lovren Dejan. Decydujące dogranie w tej akcji zaliczył Lucas Hernandez. Po 15 minutach zawodnicy gości prowadzili 1:0.

Francuzi nie umieli zatrzymać kolejnych akcji kreowanych przez chorwackich zawodników. Fenomenalnie spisywał się golkiper gości. Jego interwencja powstrzymała Griezmanna przed ustrzeleniem bramki. Griezmann ustrzelił gola kilka minut później. W tej akcji golkiper gości był bezradny.

Wiele bramek w spotkaniu.

Remis nie zadowalał zawodników obu zespołów. Oba zespoły myślały wyłącznie zwycięstwo w tym meczu. Tak więc non stop sympatycy mieli możliwość śledzenia fenomenalnych zagrań. Mnóstwo trafień jest tego doskonałym tego dowodem. Na murawie we Francji widzieliśmy świetny mecz.

Na koniec pierwszej połowy meczu Francuzi zaczęli odrabiać straty. Istotna w tym przypadku była dyspozycja Martiala Anthony'ego, który zdobył trafienie dające wyrównanie drużynie Francji. Pojedynki w ramach Ligi Narodów potrafią zapewnić kibicom futbolu sporo wspaniałych emocji. Reprezentanci tych drużyn pokazali wysokie umiejętności telewidzom na całym świecie. Na pewno sporo sympatyków może być zachwyconych. Na koniec ze zwycięstwa cieszyli się reprezentanci Francji.

Reprezentanci z Bałkanów musieli do pogodzenia się z przegraną. Chorwaci zaprezentowali się z dobrej strony. Dla Francuzów to drugi triumf w tym turnieju.